Vysavače do auta neboli autovysavače jsou skvělý pomocníci při úklidu interiéru auta. Je jedno jestli máte autopotahy nebo originál čalounění sedaček ve vašem autě. Nečistoty je třeba jednou za čas vysát a interiér vozu vyčistit.

V čem jsou výhody autovysavačů:

  • – malý kompaktní autovysavač
  • – stále vozit s sebou a mít jej vždy připravený po ruce
  • – díky provozu na 12 V a možnosti připojení k zásuvce zapalovače cigaret nemusíte čekat, až budete v dosahu elektrické zásuvky

Vysavač do auta Black-Decker PV1200AV

A čím vyšší kvalita, tím i větší možnosti využití. Například u vysavače do auta Vysavač do auta Black-Decker PV1200AV je deset různých poloh vysávání a čištění. Díky jeho otočné přední částí s možností nastavení do 10 poloh se před ním neschová žádná nečistota ani v těch nejhůře dostupných místech.

Otočná přední část dovolí vysát nečistoty tam, kam se běžné ruční vysavače nedostanou. Možnost nastavení přední části do 10 poloh zpřístupní i ta nejhůře dostupná místa pro vysávání jako jsou části mezi sedadly a pod nimi.

Ta nejužší místa zvládne vysát s využitím výsuvného štěrbinového nástavce. Pod hubicí vysavače najdete také zabudovaný kartáč, který otočením uvedete do pracovní pozice. Pro ještě variabilnější vysávání lze k vysavači připojit dodávanou prodlužovací hadici a kartáč na čalounění.

Top produkty v kategorii Vysavače do auta

Vysavač do auta Hoover JAZZ SM 4000 C4
 Vysavač do auta Black-Decker NV1210AV
 vysavac-do-auta-black-decker-pv1200av-4
 vysavac-do-auta-black-decker-pv1200av-5
vysavac-do-auta-black-decker-pv1200av-1
Vysavač do auta Black-Decker PD1200AV