Koupili jste si nové auto a chcete si co nejvíce uchránit sedačky? Máte auto z autobazaru a sedačky jsou lehce poničené? Nelíbí se Vám původní čalounění?

Vyzkoušejte autopotahy! Autopotahy šité na míru splňují vysoké nároky na kvalitu materiálů i na jejich provedení.

Proč mít autopotahy? Jaké jsou výhody autopotahů ?

Základní výhodou při použití potahů na sedačky je ochrana původního čalounění sedaček. Další významnou výhodou je přizpůsobení designu interiéru Vašeho automobilu Vašim představám a nárokům.

Autopotahy ochrání čalounění sedaček proti:

  • znečištění
  • opotřebení
  • poškození

Ochranou sedaček zvyšuje cenu vozu při následném prodeji! Zachovalý a udržovaný interiér pomáhá při prodeji.

Pouze autopotahy šité na míru, podle sedaček pro konkrétní vůz, plní plně všechny své funkce a k plné spokojenosti zákazníka.

Autopotahy Škoda Roomster ( zadní sedačky ) - Design Premium vzor 206

Autopotahy Škoda Roomster ( zadní sedačky ) – Design Premium vzor 206

Z čeho se šijí autopotahy ? Materiály na výrobu autopotahů.

Autopotahy šité na míru se vyrábí z čalounických tkanin. Tyto speciální textilie jsou prioritně určeny pro automobilový průmysl. Tento typ materiálu se používá pro autopotahy šité na míru designové řady Premium a Exclusive.

Dále používáme jemně střižené čalounické microplyše. Tento lesklý, velmi elegantní, dalo by se říci, že i trochu „retro“ materiál se používá na design Elegance a Design Sport.

Pro nejvyšší řadu autopotahů – design Exclusive Leather se využívá syntetická kůže s kombinací s čalounickou tkaninou. Tyto materiály splňují nejvyšší nároky na kvalitu, zpracování a odolnost.

Máte zájem o autopotahy design Exclusive a Exclusive Leather? Pošlete mi svou poptávku: michal@autopotahy-mb.cz

Autopotahy Škoda Octavia II ( zadní sedačky ) - design Exclusive Leather vzor 55

Autopotahy Škoda Octavia II ( zadní sedačky ) – design Exclusive Leather vzor 55

Všechny používané materiály jsou složené ze tří vrstev: Samotná látka + molitan + ochranná mřížka.

Zásadní, pro celkovou kvalitu a odolnost materiálu, je vrchní tkaná vrstva. Na kvalitě této vrstvy záleží, jak potahy dlouho vydrží, jak budou odolné. A také jak budou vypadat. Tato vrchní vrstva určuje design celého autopotahu.

Molitanová vrstva je většinou 4-6 mm široká a dodává potahům příjemnou měkkost a pohodlnost. Ochranná mřížka ochraňuje molitan zespodu a zabraňuje jeho drolení. Mřížka také usnadňuje navlečení potahů na sedačky, autopotahy lépe „kloužou“ po sedačce.

Dříve se ještě pro výrobu autopotahů využíval materiál Velur. Tento čalounický materiál složený z acrylu a polyesteru, ale nahradily právě čalounické tkaniny, které lépe splňují nároky zákazníků na kvalitu, odolnost a design autopotahů.

 

 Jak? Jak se vyrábí autopotahy.

Z role textilie se odmotá kus, přiloží se kus papíru ( střih ), vezmou se nůžky a látka se rozstříhá. Nakonec se vše sešije. Stop!

Ano takto se dříve dělalo a možná i někde ještě dělá. Dnes je to velmi přesná řemeslná práce v kombinaci s moderní technikou.

autopotahy_cutter

střihací stroj Cutter od firmy Gerber

Základem kvalitního autopotahu je precizně zpracovaný střih. Tento střih se následně digitalizuje a tím se přenese do počítače.

Pomocí speciálního softwaru se jednotlivé dílky upraví a připraví se nástřihový plán.

Při této činnosti je kladen velký důraz na přesnost. To se následně pozitivně projeví při výrobě, v konečném výrobku a v tom jak potah na sedačce správně sedí.

Nástřihový plán je přenesen do moderního Cut systému, který materiál nastříhá na požadované dílky. Dále následuje precisní sešití těchto dílů do celku zkušenými švadlenami. A kompletní autopotah se expeduje k zákazníkovy.

Všechny tyto postupy vedou k vysoké kvalitě konečného výrobku, k správnému nasazení a vzhledu autopotahu a k celkové spokojenosti zákazníka.
[tagline_box backgroundcolor=““ shadow=“no“ shadowopacity=“0.1″ border=“1px“ bordercolor=““ highlightposition=“top“ content_alignment=“left“ link=“https://www.autopotahy-mb.cz/shop/“ linktarget=“_self“ button_size=“small“ button_shape=“square“ button_type=“flat“ buttoncolor=““ button=“Vybrat autopotahy“ title=“e-shop Autopotahy šité na míru“ description=“Obchod – autopotahy šité na míru. Vyberte si kvalitní přesné autopotahy šité na míru pro Váš vůz v našem shopu. Nabízíme autopotahy pro vozy Škoda Auto, Ford, Hyundai, VW a další oblíbené značky. Na osobní i užitkové vozy. Doprava u autopotahů je zdarma. Vyberte si!“ animation_type=“0″ animation_direction=“down“ animation_speed=“0.1″ class=““ id=““][/tagline_box]