Potahy do auta? Na co? Zde jsou hlavní 3 výhody autopotahů.

Možná si říkáte: Na co bych si měl dávat do auta potahy na sedačky? To je zbytečná investice. Co by se mohlo stát?

Jasně potahy se musí koupit, něco stojí. Cena je závislá na kvalitě. Koupíte za pětistovku, ale také za 10 000 Kč. Tak proč je vlastně pořizovat? Zde jsou tři hlavní výhody potahů, jak je vidím já.

Čistota, ochrana před poškozením, design.
Čistota

Potahy ochrání sedačky před znečištěním a daleko lépe se čistí, než samotné čalounění na sedačkách. U kvalitních autopotahů jsou použité pevné materiály, které nepropustí každou kapku rozlitého kafe na čalounění.

Potahy se dají, na rozdíl od čalounění, lehce ze sedaček v autě sundat a vyčistit. Většinou se dají i vyprat ( vyžádejte si info od výrobce ). Po vyprání ale potahy neždímejte, pouze je vyvěste  a nechte samovolně uschnout.

Drobečky od jídla nezapadnou do vnitřku sedačky. Velkou práci v ochraně proti znečištění udělají potahy v užitkových vozech a dodávkách. Řidiči jsou často zašpinění. Takto stačí jednou za čas potahy sundat a vyprat a ne pokaždé jezdit na drahé čištění interiéru vozu.

Autopotahy Premium RS, Citroen C4, vzor 55

Ochrana před poškozením

Klíče na opasku, různé spony a cvočky na oblečení mohou velmi snadno při častém nastupování a vystupování poškodit čalounění na boku sedačky. Nebo upadne ohárek od cigarety. Vždy Vám pomohou potahy, které jsou v první linii a první záchytnou bariérou proti poškození čalounění.

Originální čalounění jde samozřejmě opravit, ale cena je velmi vysoká. Potahy tak chrání vaše finance. Poprvé od zbytečného čištění a za druhé od zbytečných oprav. Je tu i za třetí.

Zvyšují cenu vozu při následném prodeji. Před prodejem sundáte potahy, sedačky vyluxujete a sedačky jsou jako nové. Interiér vozu svítí čistotou. Pokud máte interiér vozu čistý, plasty nepoškrábané a sedačky nezničené, můžete nastavit prodejní cenu vozu výše a získat při prodeji více peněz.

 

Autopotahy Premium, Škoda Superb II, vzor 86

Design

Díky potahům si můžete jednoduše přizpůsobit interiér vozu vašemu přání a dle vašich podmínek. Kvalitní výrobci nabízejí mnoho vzhledově moderních a zajímavých látek, z kterých potahy šijí.

Vyvíjejí nové postupy výroby a střihy na potahy zpracovávají s ohledem na jejich konečný vzhled a také s ohledem na jejich nandávání na sedačky.

Kvalitní potahy na autosedačky se vyznačují perfektním zpracování, moderním vzhledem a odolnými materiály.

Vybírejte autopotahy, kterou jsou šité na míru pro konkrétní vůz. Budou na sedačce dobře sedět a přesně kopírovat její tvar. Takové potahy i déle vydrží, na rozdíl od tzv. univerzálních potahů.

Přesné potahy šité na míru zachovají všechny funkce sedaček. Boční airbagy v sedačkách zůstanou funkční, sklápění sedaček a jejich nastavení nebude omezeno.

Jak správně čistit automobil

Jak správně čistit automobil? Podívejte se na naše tipy pro čistění interiéru a exteriéru vozu. Kde začí, jakou použít chemii a jaké pomocníky. Auto můžete odvést do myčky a nechat si vyčistit interiér, ale mnoho z toho zvládnete jednoduše sami a ještě ušetříte.

Potahy si můžete vybrat hned zde v shopu. Spolupracuji s největším výrobce autopotahů v ČR. Jde o potahy šité na míru. Přesně tedy kopírují tvar a rozměry sedaček.

Na výběr je mnoho moderních vzorů látek. Vyberte si autopotahy pro svůj vůz a ochraňte sedačky před poškozením a nečistotou.