Server Heuréka ve své soutěži Produkt roku vyhlásil výsledky za rok 2015. zde Vám představíme produkty z kategorie Auto-moto, které u spotřebitelů uspěly.

Produkt roku

Co je soutěž  Produkt roku? Cílem soutěže Produkt Roku je vybrat nejoblíbenější produkty dle preferencí spotřebitelů v České republice.

logo soutěže Produkt roku

Hodnocení za rok 2015 bylo sestaveno podle počtu uživatelů, kteří o produkt projevili zájem v internetových obchodech, podle počtu nákupů v internetových obchodech a celkového hodnocení uživatelů. Celou soutěž pořádá a vyhodnocuje server Heureka.cz

Vítězové soutěže Produkt roku 2015 v kategorii Auto-Moto

 

VIF Super Benzin Aditiv 500 ml

VIF Super Benzin Aditiv 500 ml Přípravek je určený pro moderní motory s přímým vstřikováním paliva, ale i pro starší karburátorové motory.

Přípravek poskytuje dokonalou ochranu celého systému proti korozi, udržuje maximální výkon motoru a neškodí katalyzátoru ani l sondě.

Je kompatibilní s běžnými motorovými oleji, různými druhy benzinu a jinými obvyklými aditivy.

Alkohol tester V-net AL 5500

Alkohol tester V-net AL 5500 Osobní alkohol tester s krátkou dobou regenerace. Součástí přístroje je počítadlo provedených měření.

Předností tohoto alkohol testeru je velký rozsah měření 0,00 – 4,00 promile.

Životnost baterie je 200 až 300 měření.

Více info a ceny? Podívejte na Heureka.cz

TrueCam A5

TrueCam A5 Autokamera TrueCam A5 pořizuje oproti běžným černým skříňkám velmi kvalitní záznam, na kterém bez problému rozeznáte SPZ i obličeje osob a to jak ve dne, tak v noci, to vše s největší ostrostí a detaily.

TrueCam A5 je vybavena GPS modulem. Kromě snímání polohy také měří a nahrává rychlost jízdy

Více info a ceny? Podívejte na Heureka.cz

Nosič kol Thule ProRide 591

Thule ProRide 591 Nosič kol Thule ProRide 591 má lehkou a elegantní konstrukci.

Kola jsou automaticky opřena o samo nastavovací držák rámu. Veškeré upevnění kola lze provést pohodlně ve výšce střechy vozu, otočením kolečka jednou rukou.

Díky rychloupínacím popruhům plášťů pro rychlé a pohodlné nakládání a vykládání kol, které lze nastavit na různou velikost plášťů až do 2,5 palce, budou pláště bezpečně upevněny.

Chci si prohlédnout nosiče kol >>>

Nosič lyží Hakr ALU 6 párů HV 0450

Hakr ALU 6 párů HV 0450 Zamykatelný nosič lyží, vhodný pro přepravu 6 párů sjezdových nebo běžeckých lyží nebo 2 snowboardy.

Je navíc vybaven bezpečnostní západkou.

Uchycení je možné jak na klasické čtyřhranné tyče, tak i na hliníkové tyče s T drážkou (na ALU tyče je nutné použít adaptér).

Střešní box Thule Pacific 500

Thule Pacific 500 Autobox THULE Pacific. Montáž autoboxu na střešní nosič zatím nebyla snadnější a to díky montážnímu systému Power-Grip, kterým jednoduše utáhnete čelisti okolo nosných tyčí.

Střešní box je vybaven centrálním zámkem.

Materiál – ABS vrstvený UV stabilizovaný plast. Boční otvírání.

Objem (litrů): 330 | Hmotnost: 12 kg

Maximální zátěž: 50 kg | Délka (cm): 226

Chci si prohlédnout střešní boxy Thule >>>

Letní pneu Barum Brillantis 2 165/70 R14 81T

Asymmetrical design with a clear rugged and technically-orientated outer shoulder and more pronounced tread pattern on the inner section. The uniform overall picture is reinforced by the design of the lateral grooves extending across the ribs., Der Barum Brillantis 2 bietet die perfekte Synthese aus Wirtschaftlichkeit und Langlebigkeit. Ausgewogene Fahreigenschaften machen diesen Reifen zur runden Sache., Model Barum Brillantis 2 je letní pneumatika určená pro malé vozy a nižší střední třídu.

Nabízí dlouhou životnost a mimořádně vyvážené jízdní vlastnosti za velmi příznivou cenu. Jízda s ní bude nejen úspornější, ale také zábavnější.

Zimní pneu Barum Polaris 3 195/65 R15 91T

Barum Polaris 3 Model Polaris 3 nabízí dlouhou životnost a díky nízkému valivému odporu šetří spotřebu paliva.

Potěší tedy nejen vaše auto, ale sníží i vaše finanční výdaje.

Špičkové uspořádání dezénových bloků a lamel přispívá ke snadnému ovládání na mokré, zasněžené i namrzlé vozovce.

Jaký je Váš nejoblíbenější produkt pro vaše auto a hobby? Který si vyberete?

Autopotahy šité na míru si můžete objednat přímo v našem shopu: autopotahy – obchod.