Střešní box Thule Excellence XT

Střešní box švédského výrobce v exkluzivním černo-stříbrném designu s celkovým objemem neuvěřitelných 520 litrů.

Maximálně pevný a odolný box s o 10 % nižším profilem a o 10 % větším úložným prostorem díky sníženému upínacímu mechanizmu Power-Click.

7 důvodů, proč je Excellence XT právem označován za nejlepší box na světě

  1. rychlá a jednoduchá montáž
  2. protiskluzová podložka na dně boxu
  3. centrální zamykací systém se speciální klíčem
  4. minimální odpor vzduchu
  5. víko s vestavěnou sítí zabraňující pohybu zavazadel
  6. duální systém otevírání boxu
  7. vnitřní prostor osvětlený LED diodami

Na lyže jedině s boxem Excellence

Do boxu pohodlně uložíte až 8 párů lyží nebo stejný počet snowboardů! Pro přepravu lyží doporučujeme box zkombinovat s držákem Thule 694900.

Pozor pouze na délku lyží, maximální délka carvingových lyží je 200 cm.

Základní rozměry a parametry

Objem 470 l
Vnitřní délka (cm) 205 cm
Vnitřní šířka 85 cm
Velikost 218 x 94 x 40 cm

Na cestu během pár minut

Instalace střešního boxu nikdy nebyla jednodušší. Díky patentovanému systému Power-Click zvládnete box upevnit jednou rukou. I při vyšších rychlostech přitom bude držet jak přibitý!

Excellence XT je výsledkem dlouholetých zkušeností švédských vývojářů, kteří za použití nejnovější poznatků a počítačových animací vytvořili klenot mezi střešními boxy.

Funkčnost boxu Thule Excellence byla potvrzena několika různými průzkumy. Konstrukce boxu je precizně tuhá a velmi odolná. Nové výztuhy na víku i na dně boxu působí při otevírání ještě tužším a pevnějším dojmem.

Snadné, bezpečné a rychlé upnutí

Montáž boxu s novým, patentovaným montážním systémem Power-Click zatím nebyla snadnější. Hlavice jsou vybaveny integrovaným indikátorem momentu utažení, aby čelisti pevně svíraly nosnou tyč a box byl upevněn s nejvyšším zabezpečením. Vhodný pro nosné tyče do šířky 80mm.

Montáž zvládne opravdu každý a nepotřebujete žádné nářadí!

Otáčením růžicemi se čelisti sami vycentrují a celkové připevnění zabere jen několik málo minut.

Oboustranné otevírání

Patentované otevírání umožňuje otevřít box z obou stran střechy. Tím je zajištěno snadné nakládání, přístup k nákladu i montáž střešního boxu a kromě toho, se vedle boxu vejde i nosič kola nebo lyží.

Dual-Side

Box otevřete ze strany řidiče i spolujezdce.

Otevírání a zavírání víka je hračka

Patentovaný pružinový systém Dual-Force poskytuje snadnou manipulaci a usnadňuje otevírání a zavírání víka boxu.

Montáž, otevírání boxu a jeho demontáž je velmi jednoduchá. Thule při návrhu svých výrobků myslí na uživatele a navrhuje krásné, ale zároveň velmi praktické a lehce použitelné nosiče, boxy a další autodoplňky.

Snadné otevírání Thule Dual_Force

Víko boxu velmi lehce otevřete nebo zavřete.

Po demontáži střešní box snadno uschováte do ochranného návleku, který je součástí balení. Box zůstane až do dalšího používání schovaný a chráněný před poškrábáním či jiným poškozením.

Výrobek splňuje přísné evropské normy (schváleno institutem TÜV) a získalo vysoké ohodnocení v prestižních testech CityCrash.

 

Moderní, praktické a stylové střešní boxy Thule vám poskytnou dokonalou ochranu a bezpečí a můžete do nich uložit vše potřebné – od vybavení pro pobyt v přírodě až po zavazadla.

Kompletní sortiment střešních boxů, nosičů a dalšího příslušenství naleznete v certifikovaném Thule shopu na webu www.sportobchod.cz

Přemýšlíte o koupi boxu na auto a nevíte si rady? Podívejte se na pěkně a přehledně zpracovaný návod Jak vybrat střešní box.

zdroj a foto: sportobchod.cz