Design autopotahů

Autopotahy mají moderní design a rozměry autopotahů jsou vždy upraveny pro konkrétní vůz, tak aby přesně kopírovali tvar sedačky.

Autopotahy Design Premium

autopotahy premium

Základní design autopotahů. Do černé boční látky je všitý pruh barevné látky, která je do dvou třetin opěradla.

Látka na bočnice je trochu pružná, aby bylo zabezpečeno dobré navlečení potahů, a aby potahy dobře kopírovali různé záhyby a zaoblení.

Látka na prostřední barevný pruh je nepružná, celý potah zpevňuje. Barva vzoru látky určuje celkový vzhled autopotahů. Každá barevná látka má své číselné označení ( například vzor 99, vzor 103,  apod. )

Na potah hlavové opěrky nebo na loketní opěrku je použit stejný materiál jako na boky.

Autopotahy Design Premium Plus

autopotahy premium plus

Základní design je rozšířen o dvojité prošití autopotahů, které dále zvýrazňuje celkový vzhled autopotahů a zpevňuje švy. Dvojité švy jsou okolo předních sedaček a na potahu okolo zadních sedaček. Barva dvojitého prošití je ve 4 variantách:

  • bílá
  • červená
  • modrá
  • zelená

Standardní možnosti rozšíření a doplnění

Kožená záda s kapsou

Zadní díl předních sedaček je místo z tkaniny ušit z koženky. Zabraňuje to okopání a ušpinění sedačky. A údržba sedačky je velmi snadná, stačí otřít. Na kožený zadní díl je našitá odkládací kapsa. Lze objednat přímo s autopotahy.

Kožená záda s kapsou

Kožená záda s kapsou

Nadstandardní možnosti rozšíření

Na přání je možné vyměnit boční díly z tkaniny za koženku. Boky jsou pevnější a odolnější. Vhodné pro sedačku řidiče u dodávek.

Pro objednání bočnic z koženky nás kontaktujte: tel 603 203 461

Bočnice z koženky

Bočnice z koženky