Autopotahy – osobní vozy

Autopotahy pro osobní auta

Autopotahy se šijí a používají pro všechny typy automobilů. Nejčastěji je vidíme v osobních vozech a dodávkách, které jsou denně používaný a je třeba sedačky chránit před poškozením.

autopotahy pro osobní vozy

Proč použít potahy na sedačky do osobních aut

Jsou dva základní a největší důvody proč použít autopotahy do osobních vozů, a to je:

  1. ochrana sedaček před znečištěním a poškození
  2. možnost úpravy interiéru vozu

Ochrana sedaček před znečištěním a poškození

Kvalitní autopotahy ochrání sedačky vozu před protržením nebo propálením. Dále jsou velmi dobrou ochranou proti zašpinění sedaček.

Sedačky jsou velmi namáhány na oděr a právě potahy chrání sedačky proti prodření. Dobře zachovalé sedačky nám následně zvedají cenu vozu při jeho pozdějším prodeji.

ukázka prošití1

Ukázka autopotahů – dvojité prošití švů

Volba vlastního interiéru

Autopotahy pomáhají dotvořit interiér vozu dle vlastních představ. Jsou vyráběny z kvalitních čalounických látek. Mají moderní a zajímavé designy vzorů. Díky nimž můžeme interiér vozu velmi dobře upravit.

Autopotahy také pomohou po koupi staršího vozu, kde jsou sedačky mírně poškozené nebo nemají pěkný design. Potahy navlečené na sedačky ochrání sedačky před dalším poškozením. Zvolíte si barvu dle svých představ.

V našem shopu nabízíme autopotahy od největšího českého výrobce autopotahů. Potahy na autosedačky jsou vyráběny z kvalitních a pevných čalounických materiálů se zajímavými vzory.

Zajímavým doplňkem pro autopotahy je dvojité prošití švů, které vše více zvýrazní. A učiní interiér vozu originálnějším. Na výběr je čtyř základních barev: červená, modrá, bílá a zelená.

Pro vybrané vozy je možné ušít autopotahy exclusive – ukázku a více informací se dočte zde>

Autopotahy pro osobní vozy

Autopotahy šité na míru pro vozy Škoda Auto: Citigo, Fabia, Fabia II, Fabia III, Octavia I, Octavia II, Octavia III, Rapid a Rapid Spaceback, Roomster, Yeti, Superb I, Superb II.

Z dalších značek můžeme nabídnout přesné potahy na sedačky například pro vozy Hyundai, Volkswagen, Ford, Dacia, Kia nebo Peugeot

[tagline_box backgroundcolor=““ shadow=“no“ shadowopacity=“0.1″ border=“1px“ bordercolor=““ highlightposition=“top“ content_alignment=“left“ link=“https://www.autopotahy-mb.cz/shop/“ linktarget=“_self“ button_size=“large“ button_shape=“square“ button_type=“flat“ buttoncolor=“blue“ button=“Prohlédnout autopotahy“ title=“Autopotahy šité na míru pro osobní vozy“ description=“Prohlédněte si naši kompletní nabídku potahů na sedačky a vyberte si autopotahy šité na míru přímo pro Váš vůz.“ animation_type=“0″ animation_direction=“down“ animation_speed=“0.1″ class=““ id=““][/tagline_box]

Autopotahy – TOP Kategorie

[content_boxes layout=“icon-on-top“ columns=“3″ class=““ id=““]
[content_box title=“Autopotahy Škoda“ backgroundcolor=““ icon=““ iconcolor=““ circlecolor=““ circlebordercolor=““ iconflip=““ iconrotate=““ iconspin=“no“ image=“https://www.autopotahy-mb.cz/wp-content/uploads/2014/08/skoda_logo.jpg“ image_width=“250″ image_height=“250″ link=“https://www.autopotahy-mb.cz/kategorie-produktu/autopotahy-skoda/“ linktarget=“_self“ linktext=“Prohlédnout >>“ animation_type=“0″ animation_direction=“down“ animation_speed=“0.1″]Autopotahy šité na míru pro vozy Škoda Auto[/content_box]
[content_box title=“Autopotahy Ford“ backgroundcolor=““ icon=““ iconcolor=““ circlecolor=““ circlebordercolor=““ iconflip=““ iconrotate=““ iconspin=“no“ image=“https://www.autopotahy-mb.cz/wp-content/uploads/2014/08/logo-ford.jpg“ image_width=“250″ image_height=“250″ link=“https://www.autopotahy-mb.cz/kategorie-produktu/autopotahy-ford/“ linktarget=“_self“ linktext=“Prohlédnout >>“ animation_type=“0″ animation_direction=“down“ animation_speed=“0.1″]Autopotahy šité na míru pro vybrané modely Ford[/content_box]
[content_box title=“Autopotahy VW“ backgroundcolor=““ icon=““ iconcolor=““ circlecolor=““ circlebordercolor=““ iconflip=““ iconrotate=““ iconspin=“no“ image=“https://www.autopotahy-mb.cz/wp-content/uploads/2014/08/logo-VW.jpg“ image_width=“250″ image_height=“250″ link=“https://www.autopotahy-mb.cz/kategorie-produktu/autopotahy-volkswagen/“ linktarget=“_self“ linktext=“Prohlédnout >>“ animation_type=“0″ animation_direction=“down“ animation_speed=“0.1″]Autopotahy šité na míru pro vybrané modely Volkswagen[/content_box]
[/content_boxes]

Máte dotaz nebo připomínku? Speciální požadavek?

Napište mi! michal@autopotahy-mb.cz